Moje Dobrobytie je aj tvoje bezpečné miesto

V komunite Moje Dobrobytie je každý vítaný! Chceme ponúkať priestor, v ktorom sa všetci budeme cítiť bezpečne, a ktoré bude našim útočiskom v čase pohody i nepohody. Zvládneme to len s tvojou pomocou, preto ťa prosíme o spoluvytvorenie miesta, v ktorom: 

- Správam sa k ostatným s úctou a vo vzájomnom rešpekte - komunikujem s ostatnými členmi komunity s rešpektom a vyhýbam sa urážkam alebo diskriminácii. Rešpektujem rozmanitosť a prístupy k rôznym názorom.

- Vážim si súkromie druhých - nebudem zdieľať osobné informácie iných ľudí bez ich súhlasu.

- Som k ostatným zdvorilá/ý - používam kultivovaný jazyk a vyhýbam sa vulgárnym alebo urážlivým slovám. Nebudem ani zosmiešňovať názory iných.

- Šírim len overené informácie a legálne zdroje - vyhýbam sa zdieľaniu alebo propagácii obsahu, ktorý je nelegálny alebo porušuje autorské práva.

- Vyhýbam sa postovaniu nežiaducich alebo opakovaných príspevkov a reklám - nevyžiadaný obsah môže ostatných členov komunity zbytočne zahltiť.

- Podporím pozitívnu atmosféru v komunite - snažím sa prispievať k pozitívnej a konštruktívnej komunikácii v Mojom Dobrobytí. Nezabúdam, že moje slová a činy môžu mať vplyv na ostatných členov komunity. Budem zodpovedný voči komunite a jej členom.

- Oznámim nevhodný obsah - ak sa tu stretnem s príspevkami, ktoré porušujú pravidlá komunity, informujem adminov alebo pošlem mail na ahoj@dobrobytie.sk.

- Komunikujem transparentne - všetky moje príspevky publikujem pod vlastným menom, aby sme sa tu cítili všetci bezpečne. Anonymná komunikácia by nám mohla tento pocit narušiť.

Dovoľujeme si vymazať tie príspevky alebo kontá užívateľov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené pravidlá tejto komunity.